Strona Główna / Enova / Enova B2B

Platforma B2B to innowacyjny kanał sprzedaży wzbogacony o nowoczesne rozwiązania, które rozszerzają funkcjonalność realizacji zamówień internetowych.Z pomocą tego systemu Klienci dostają do swojej dyspozycji swobodę tworzenia zamówień wedle własnych preferencji, bowiem mogą w dowolnym wygodnym dla siebie miejscu:

 • analizować produkty, bestsellery, nowości
 • mieć dostęp do indywidualnych cenników
 • otrzymywać wgląd do dokumentów handlowych

Jest to więc rozwiązanie kompleksowe, które rozszerza możliwości sprzedażowe każdej firmy w branży eCommerce bez względu na jej wielkość.

Rozbudowa możliwości – bez ograniczeń

Segmentowa budowa platformy WebB2B zapewnia każdemu przedsiębiorstwu nieograniczone możliwości. Każda firma w dowolnej chwili może wybrane rozwiązanie wzbogacić o dodatkowy moduł w odniesieniu do platformu B2B, jak i Enova. Co więcej, każda jedna funkcjonalność może być dodatkowo jeszcze bardziej dopasowana do indywidualnych preferencji.

Bezpieczeństwo danych – to priorytet

Poufny charakter przekazywanych informacji zmotywował nas do wykorzystania w ramach platformy najbardziej zaufanych zabezpieczeń, stąd WebB2B to najwyższy poziom bezpieczeństwa wszelkich danych oraz możliwość skorzystania z porady dotyczącej przepisów prawnych (cookie, GIODO), jak też wykorzystania systemu wzbogaconego o renomowany Certyfikat SSL.

Innowacyjna pomoc sprzedażowa - analizy zachowań klientów

W ramach B2B dajemy możliwość analizowania poszczególnych zachowań klientów, co pozwala na wprowadzanie na podstawie tej wiedzy zmian mających na celu zwiększyć sprzedaż. Za pomocą tego modułu można pozyskać na temat klienta informacje takie jak m.in.:

 • jakie dokładnie produkty są usuwane z koszyka przed zakupem,
 • jak długo klienci podejmują decyzję o zakupie,
 • jakie ilości są najczęściej zamawiane,
 • jakie produkty są przez klientów najczęściej wyszukiwane.

Zakupy o dowolnej porze – 24h/7 dni w tygodniu

Dzięki wdrożeniu platformy B2B można również zwiększyć swoją sprzedaż poprzez udostępnienie Klientom możliwości składania zamówień o nieograniczonej porze. Dzisiejsze społeczeństwo bardzo ceni sobie wygodę takich rozwiązań, bowiem w XXI wieku zakupy online robi się bez względu na porę dnia czy nocy. Klient zadowolony to ten, bardziej skłonny do zakupów - WebB2B daje mu ten komfort realizowania zamówień kiedy tylko, ma na to ochotę.

Budowa modułowa – idealne dopasowanie

Bez względu na jakim etapie rozwoju jest firma, którą chcemy wzbogacić o możliwość skorzystania z WebB2B nie trzeba się martwić o idealnie dopasowanie platformy do aktualnych potrzeb. Technologia modułowa całego systemu pozwala na poszerzenie pakietu o dodatkowe segmenty w dowolnym momencie. Dzięki temu każdy zyskuje rozwiązania w 100% dopasowane do potrzeb swojego przedsiębiorstwa, jak i jego klientów.

E-commerce – integracja na wysokim poziomie

Z racji tego, że sklep online stanowi jedno z najczęściej używanych narzędzi do pozyskiwania zamówień nie mogliśmy pominąć roli e-biznesu w funkcjonalności WebB2B. Na bazie integracji z e-commerce ma się możliwość:

 • obsługi dotychczasowych klientów przez platformę B2B
 • rozbudowania segmentu dedykowanego dla klienta „detalicznego” B2C

ENOVA – pełna integracja

Aby każdy mógł jeszcze bardziej zwiększać możliwości swojego przedsiębiorstwa platforma B2B została w pełni zintegrowana z programem ENOVA - jednym z bardziej znanych programów do zarządzania i prowadzenia firmy. W ten sposób eliminuje konieczność inwestowania w zmianę już wdrożonego oprogramowania przy równoczesnym zwiększaniu efektywności sprzedaży.

Wsparcie i pomoc techniczna – stały dostęp

Wejście w świat WebB2B to także pozyskanie stałego dostępu do pomocy technicznej. Ponadto można także skorzystać ze wsparcia poprzez:

 • utrzymanie platformy B2B na naszych serwerach
 • możliwość skorzystania z naszej domeny np.: firmaABC.en

Więcej szczegółów na temat Platformy B2B można znaleźć TUTAJ.